Kuchyňské linky

Realizace interiéru Zastávka u Brna

Kompletní realizace interiéru v Zastávce u Brna. V novostavbě jsme řešili pokládku nových podlah. Zákaznice dala přednost kvalitní vinylové podlaze, která se lepila přímo na anhydridovou podlahu. Vinylové pásky byli opět lepeny do speciálních profilů a tím pádem jsou naprosto stejné jako podlaha. Další na řadě byla kuchyňská linka. Tady si zákaznice vybrala odvážnou kombinaci MDF dvířek ve fólii imitující broušenou měď s LTD v imitaci broušeného hliníku. V témže dekoru je i pracovní deska. Obklad za kuchyňskou linkou je z kaleného skla v šedé barvě. Na horní dvířka jsme použili osvědčené kování Aventos HF. Spodní skříňky byli osazeny šuplíky Tandembox Antaro v bílé barvě. V potravinové skříni vedle troubové skříně jsou vnitřní zásuvky s plnovýsuvným kováním. Osvícení kuchyňské linky je řešeno LED pásky v zafrézovaném ALU profilu. Ostrůvek slouží jako přípravná část a zároveň jako jídelní stůl.

Vestavěná skříň v ložnici je vyvedena v fialovém lacobelu, jehož odstín je vybrán k čalounění postele. Do kombinace byly vybrány dveře v bílé barvě z LTD. Hliníkový rám je rozděluje na 3 části aby se rozbila velká plocha dveří. Předsíňová stěna je v kombinaci ořechu, který je stejný jako dekor dveří, a bílé barvy. Ořech je použit jen na pruhy ve dveřích a botníku. Dveře jsou opět posuvné v kvalitním hliníkovým kováním.

Kompletní vybavení domu Rajhradice - Dub + Lak Creme

Kompletní realizace vybavení domu v Rajhradicích. Jednalo se o pokládku vinylové podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi, kuchyňská linka a koupelnová skříňka. Lepená podlaha je v dekoru běleného dubu a soklové lišty byly řešeny vlepením pásků podlahy do speciálních profilů. Jako další na řadě byli dveře v dekoru Wenge Mali a kování od firmy Cobra. Pro kuchyňskou linku byl vymezen relativně úzký prostor, ale nakonec se i sem podařilo vše pěkně dostat. Podmínkou byl rohový dřez a "ostrůvkové" vaření. Barevná kombinace byla do zvolena v dekoru bahenního dubu v kombinaci s lakovanými dvířky v krémové barvě a do kontrastu tmavá pracovní deska. Obklad za linkou se vyřešil ze stejného dekoru jako korpusy skříní, tedy bahenní dub.

Spotřebiče jsme vybrali od firmy Bosch (vestavěná lednice, trouba, varná deska a myčka), Whirlpool (mikrovlnná trouba) a Faber (ostrůvková digestoř). Dřez a baterie je od firmy Franke, dřez je v provedení granit v černé barvě, baterie nerezová. Osvětlení bylo vyřešeno prosklenými dny s technologií LED pásků. K příjemnému posezení se hodí vyvýšená barová deska v dekoru bahenní dub a chromovou konzolí. K lepší funkčnosti ostrůvku pomáhá i výsuvná elektrická zásuvka. Veškeré kování je od firmy BLUM a to jako zásuvky, tak i výklopný systém Aventos HF. Jako zatím poslední se řešila koupelnová skříňka kde obal je z masivní spárovky nalakované do tmavého dubu a lakovanými čílky do krémové barvy. Šuplíky jsou opět od firmy BLUM tandembox.

Kuchyňská linka Dolní Kounice - Šedá lesk + Makasar

Realizace kuchyňské linky v Dolních Kounicích, kde jsme se zcela obešli bez horních skříněk, protože zákazník požadoval vzdušnou kuchyňskou linku. Vzhledem k poměrně velkému prostoru nebyl nakonec ani problém s vyřešením úložného prostoru. Hlavní dominantou kuchyňské linky je šikmá digestoř od firmy Faber v 90cm provedení. Barevně jsem nakonec vybrali neutrální šedou v lesku s dominantním dekorem Makasaru, který celou sestavu výrazně oživil. Jako obklad za kuchyňskou linkou byl zvolen úzký pruh lakobelu v bílé barvě a za digestoří panel z Makasaru. Police si majitel zakoupil sám, my jsme je jen upravili a nainstalovali, taktéž osvícení LED páskem si majitel řešil sám. Po dokončení byla ještě dodělána krajní vysoká skříň s dvířky z téhož lacobelu jako je obklad.

Obě rohové skříňky jsou vyřešeny "ledvinkou" LeMans, aby byly rohy dobře využitelné. Zajímavostí je odpadkový koš zabudovaný v pracovní desce na organický odpad. Tmavá pracovní deska pokračovala i do parapetu a tvoří tak jeden celek. Součástí bylo také obložení zděného baru také z Makasaru. Veškeré kování bylo opět vybráno osvědčené od firmy BLUM s tichým dovíráním, plným výsuvem a doživotní zárukou. V prosklené vysoké skříni byly navíc namontovány vnitřní zásuvky BLUM pro lepší přehlednost a větší komfort užívání.

Kuchyňská linka Líšeň - Lakovaná MDF + černá pracovní deska

Realizace moderní kuchyňské linky v Brně - Líšni. Měli jsme k dispozici vizualizaci od architekta a měli jsme za úkol ji přivést k životu. Základní barvou je zde nadčasová bílá v lesklém provedení a to na dvířkách lakované plochy na MDF desce a korpusy skříní jsou z lesklého LTD. Doplňková barva zde byla zvolena černá a to na pracovní desce, části obkladu za linkou, parapetu a stolové desce. Při této realizaci jsme zajištovali i rekonstrukci elektriky, vody a novou vinylovou podlahu. Obklad za linkou jsme zvolili bílé kalené sklo. Veškeré kování bylo zvoleno od firmy BLUM s doživotní zárukou, tichým dovíráním a plnými výsuvy.

Do pracovní desky jsme vybrali granitový dřez černé barvy od firmy Franke a baterii do firmy Perfecto. Spotřebiče jsme zajistili od firmy Bosch včetně plně integrované digestoře a indukční desky s ovládáním Direct. Osvětlení bylo řešeno LED páskem s dotykovým ovládáním. Horní skříňky jsou otevírány pomocí úchytkového profilu na spodních jsou použity nenápadné úchytky na horní hraně dvířek. Speciální požadavek byl na zabudování stávající volně stojící lednice, které se povedlo na výbornou. Dále jsme zajistili rozkládací stůl v bílé barvě, který nemá dělenou horní desku, ale rozkládá se speciálním způsobem a proto není patrné, že je stůl rozkládací.

Kuchyňská linka Dolní Kounice - Modřín crosscut + Slonová kost lesk

Realizace kuchyňské linky do rodinného domu v Dolních Kounicích. Základní požadavek bylo moderní ale nadčasové pojetí kuchyňské linky s dostatečným pracovním prostorem a zachování současných spotřebičů. Hlavní roly zde hrají dvířka v moderní fólii na MDF nosiči od firmy Trachea. Vzhled crosscut dodává dvířkům autentičtější vzhled a doplnění lesklými dvířky v jemném odstínu slonové kosti od stejného výrobce jen podtrhly nadčasovost kuchyňské linky. Pracovní deska byla zvolena od firmy Egger a má barvu titanu s broušenou strukturou.

Aby kuchyňská linka sloužila paní majitelce co nejdéle sáhli jsme po osvědčeném kování od firmy BLUM, které má plynulý chod s tichým dorazem a doživotní záruku. Osvětlení bylo použito stále oblíbenější LED v zafrézovaném hliníkovém pásku. Zajímavostí je malá příruční lednice umístěná nad voně stojící myčkou. Jako výborná volba se ukázal také granitová dřez od firmy Franke v barvě šedého kamene a chromová baterie od stejného výrobce.

Záznamy: 1 - 5 ze 32
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826