Nábytek

Realizace interiéru Bílovice nad Svitavou - Spolupráce Atmosféra design

Při této realizaci modernizace bytu v Bílovicích nad Svitavou jsme zajišťovali truhlářské práce dle návrhu slečny Zimmermannové z Atmosféra Design. Veškeré prvky byly z bílého lesklého LTD a vše bylo řešeno bezúchytkově. Konkrétně se jednalo o výrobu a montáž obývací stěny, kde spodní skříňky mají posuvná dvířka, panel na TV za kterým jsou vedeny kabely a horní skříňky s výklopným systémem Aventos HKS.

Další částí byla výroba vestavěné skříně s bezrámovými dveřmi v lesklém LTD s integrovanou knihovnou na boku. Otevírání je řešeno zafrézovanou úchytkou v nerezovém provedení a jedné straně dveří. Police nad postelí byla kvůli neviditelnému uchycení řešena ze zesíleného materiálu ale zároveň jsme zachovali dostatečnou nosnost.

Samostatnou kapitolou byla renovace kuchyňské linky, kde se měnila dvířka a vyráběl se atypický bar s posuvnými dvířky a skleněnou zástěnou přidělanou nerezovými šrouby. Stylově na tento bar navazuje i skříňka nad jídelním stolem. Jednalo se o první společnou akci s Atmosféra design a rozhodně nebyla poslední.

Obývací stěna - Imeneo šedé

Navazující obývací stěna která je součástí rozsáhlé realizace v rodinném domě v Moravanech. Obývací stěna navazuje na kuchyňskou linku ve které byl použit materiál Imeneo bílé. Obdobou je Imeneo šedé, které více podtrhuje zajímavý dekor. Celá obýváková stěna je zavěšena na stěně ze sádrokartonu. Spodní podélné skříňky jsou opatřeny kvalitním sklopným systémem Kraby, horní jsou výklopné ve stejném systému. Veškeré dvířka jsou opatřeny systémem Tip-On od firmy Blum na které je doživotní záruka.

Koupelny

V této galerii představíme námi realizované koupelnové skříňky.

Manželská postel

Výroba manželské postele v dekoru Jasan, nočních stolků a samostané police ve stejném dekoru.

Masivní dubová postel a noční stolky

Výroba masivní dubové postele. Z lamina pododbného dekoru jsou vyrobeny noční stolky a zásuvky pod postelý. Součástí realizace je i výroba vestavěné skříně ve stejném dekoru.

Záznamy: 1 - 5 ze 9
1 | 2 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826