Vestavné skříně

Thermopal bílá + bub

Připravili jsme pro Vás další kompletní zařízení jednoho rodinného domu v Brně Líšni. Součástí této rozsáhlé realizace byla kuchyňská linka, vestavné skříně, předsíň, studentský pokoj, regály do garáže a spíže, nábytek do koupelen, prádelny a sklepa.

Skříně jsou v kombinaci materiálu Thermopal v bílé barvě a LTD dub věrně imitující dubové dřevo. Základní požadavek byl na funkčnost a vnitřní vybavení. Veškeré zásuvky jsou od známého výrobce BLUM - Tandembox. Panty na skříních jsou od téhož výrobce a mají integrované tlumení. Zákazníci měli také požadavek na možnost ukládání knih, takže jsme vymysleli knihovny, které jsou integrované do sestavy skříní. Úchytky jsme použili decentní a nenápadné z nerezu.

Postupně Vám budeme přinášet další fotografie z této vydařené realizace.

LTD bílá + olše/lacobel

Skříň v ložnici je osazena kvalitním hliníkovým kováním se zárukou 5 let a snadným chodem. Celý korpus je z bílého LTD a jako oživení byl použitý pásek z dekoru olše, který je shodný s materiálem použitým na obožkových zárubní. V levé části je použita sklopná šatní tyč s tlumeným dojezdem, stejně jako zásuvky v pravé části.

 

Vestavěná skříň v pracovně je osazena kvalitním hliníkovým kováním se zárukou 5 let a snadným chodem. Opět byl jako základ použit bílý laminát a jako oživení zde bylo použito sklo Lacobel v bílé decentní barvě. Opět zde byla použita sklopná šatní tyč s tlumeným dojezdem a zásuvky se stejným mechanismem.

LTD bělený dub + zrcadlo

Dokončení realizace rekonstrukce rodinného domu v Brně Líšni. Rotměrově atypická skříň je osazena kvalitním hliníkovým kováním s 5. letou zárukou a výplní zrcadlo. Korpus skříňe je v dekoru bělený dub.

LTD dub + zrcadlo

Vestavěná skříň v dekoru Dub. Posuvné dveře jsou z kvalitního hliníkového kování se zárukou 5 let. Výplň je ve stejném dekoru jako skříň a postel. Prostřední dveře jsou ze stříbrného zrcadla.

LTD bílá + Lacobel pastelově modrá

Realizace vestavěné skříně v novostavbě v Popůvkách u Brna. Vnitřek skříně je stejně jako část dveří v bílé perličce. Dominantní část tvoří dveře v provedení Lacobel pastelově modrý opticky rozdělený vodorovnými příčkami, aby byla rozbyta mohutnost. Výsledný efekt je velice působivý a skvěle ladí ložnicí.

Jako kování jsme vybrali se zákaznicí kvalitní hliníkové kování, na které je záruka 10 let. Vzhledem k perfektně rovné podlaze a rovnému stropu ze sádrokartonu jsme nemuseli používat dno a půdu skříně a mohl se tak maximálně využít prostor pro vnitřní uspořádání.

Záznamy: 1 - 5 ze 7
1 | 2 >>

Aktuality

Facebookový profil

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...

Přijmeme spolupracovníky

31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...

3D návrh zdarma

30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru

David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696

602677826